Hírek

Útban a világ élvonalába

Jüttner Janka versenyzőnk már a tavalyi évben letette névjegyét a nemzetközi mezőnyben. Klubunk és az ifjúsági válogatott egyik legnagyobb reménysége. 

Az elmúlt ősszel és tavasszal három Európa-kupa érmet gyűjtött. Októberben Koperben, novemberben Győrben, majd idén áprilisban Teplicében sikerült dobogóra állnia és mindhárom versenyen bronzérmet szerzett. Februárban a Magyar Bajnokságot is megnyerte. 

Eredményeivel bekerült a magyar válogatott „A” keretébe, így a nyáron három rangos versenyen is indulhat. 

Az első megmérettetés június 22-24. között lesz Portugáliában, ami nem más mint az Ifjúsági Európa-bajnokság. Júliusban sem maradunk izgalom nélkül, hiszen az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) veszi kezdetét 27-én, Mariborban. Augusztus 27-én, Zágrábban kerül sor az év legnagyobb versenyére a Világbajnokságra. Hosszú és mozgalmas nyár lesz Jankának. Eredményes felkészülést és sok sikert kívánunk! Hajrá!