Hírek

Eredményes szereplés Budaörsön

Március 4-én rendezték az Idei Budaörs Kupát, ahol közel 400 sportoló mérte össze tudását. A magyar egyesületeken kívül több külföldi csapat is részt vett az eseményen.

Diák C korosztálytól serdülőig minden korcsoportban érdekeltek voltunk. A legkisebbek között (diák C) Billik Anna ezüstérmet szerzett, Nagy Máté negyedik, Bazsó Horváth Máté és Orosz Vince ötödik helyen végzett. Diák B korosztályban Varga Csongor ötödik, Orosz Erik és Varga Zétény hetedik lett. Diák A korosztályban Török Lóránd bronzérmet szerzett. 

A serdülők között Dudás Regina és Csák Zsolt Zétény nem talált legyőzőre, aranyérmet szerzett. Mihály Petra ezüstérmes lett. Apostol Csongor, Helfrich Márton, Kalmár Miklósötödik helyen végzett. Balla Sándor, Bédi László és Bodor Szilamér ezúttal nem ért el pontszerző helyezést. 

Egyesületünk idősebb sportolói bíróvizsgát tettek a versenyen. Riedl Dóra és Török Levente harmadosztályú minősítést szerzett, Kisfaludi Eszter gyakorlóbíróvá vizsgázott. 

Gratulálunk!