Hírek

ORV érmekkel kezdtük az évet

Január 21-én a felnőtt és junior, 28-án az ifjúsági korosztály Országos Rangsorversenyére került sor. Mind két versenyen sikeresen szerepeltek sportolóink.

Újpesten a felnőtt korosztályban Jüttner Janka (-48 Kg) és Vargha Zsolt (-100 Kg) képviselte csapatunkat. Janka ezüstérmet szerzett felversenyezve, míg Zsolt ötödik helyen végzett. Egy héttel később Tatán mérhették össze erejüket az ifjúsági korosztály sportolói. Itt két aranyérmet is sikerült szerezniük versenyzőinknek. Jüttner Janka (-52 Kg) és Horváth Nándor (-66 Kg) egyaránt a dobogó legfelső fokára állhatott. Kisfaludi Eszter (-63 Kg) sem sokkal maradt le az elsőségről, végül a bronzérmet akasztották a nyakába. Csapatunkat képviselte még, de nem ért el pontszerző helyezést Kovács Réka, Riedl Ákos és Tölgyfa János. Egyesületünk az éremtáblán az előkelő harmadik helyen végzett. Gratulálunk!