Éremeső a Nyuszi Kupán

Idén is próbára tehették ügyességüket a legfiatalabb sportolóink készülvén a Húsvéti Ünnepekre. Április 14-én a Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola tornacsarnoka adott otthont a Nyuszi Kupának, ahol több mint 120 résztvevő sportolt a díjakért.

A Mindenkinek Aranyérmet Program mintájára, vetélkedhettek a 2010-es születésű és fiatalabb sportolók. Az esemény célja, hogy megtanulják a judo szabályait és kedvet kapjanak a fiatalok a későbbi versenyzéshez. Természetesen minden résztvevő aranyérmet vihetett haza és egy kis csokoládét, hiszen derekasan megdolgoztak érte. Versenyt a csapatok között hirdettünk, ahol a dobogós helyezéseket vettük figyelembe. A kupát idén a Benta SE vitte el. Nem sokkal lemaradva tőle a diósdi csapat lett a második helyezett. A Tori Judo Club harmadik, Budaörsi SC negyedik, Pátyi SE ötödik, Pénzügyőr SE hatodik, Százhalombattai VSE hetedik, Telki Se pedig a nyolcadik helyen végzett. Gratulálunk!