Ezüstérem Szerbiából

Április 10-én, egyesületünk két felnőtt és egy junior versenyzője utazott a szerb Kikindába, hogy részt vegyen a Dragan Ciganovics emlékversenyen.

Pénzdíjas verseny révén komoly mezőny volt minden súlycsoportban, olyannyira, hogy a jövő heti Európa Bajnokság néhány indulója is nevezett, utolsó felkészülési állomásként. Hét ország is képviseltette magát, emelve ezzel az esemény színvonalát. Sportolóinknak nehéz dolga volt, de remekül helyt álltak, igaz csak a még junior korosztályú Kun Gazda Istvánnak sikerült érmet szereznie. Ő három győzelem és egy vereséggel a dobogó második fokára állhatott -55 Kg-ban. Egy súlycsoporttal felette (-60 Kg) Szabó Krisztián 3 mérkőzés vívott és Medvedovszki Csaba még feljebb (-66) két mérkőzésen esett túl, de sajnos nem sikerült továbbjutniuk az érmes helyezésekig. A következő esemény a Budapest Kupa, melyen a 23 év alatti korosztályok versenyzői mérhetik össze erejüket több száz külföldi és hazai sportolóval. Itt csapatunk szinte minden korosztályban képviselteti magát.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.