Szegedről is érmekkel tértünk haza

Szeptember 8-án rendezték Szegeden az idei Csaba Béla Emlékversenyt és az U16-os korosztály Euróligáját. Egyesületünk népes csapattal, tizenkilenc fővel vett részt az eseményen.

A diák korosztály számára rendezett versenyen volt most kevesebb indulónk. C korosztályban (U11) Riedl Ákos második, Varga Dániel hetedik helyen végzett. B korosztályban (U12) Jüttner Janka és Kisfaludi Eszter aranyérmet szerzett. Révay Balázs ezüstérmes, Horváth Nándor bronzérmes, Szatmári Szabolcs ötödik helyezett lett. Diák A korosztályban Tölgyfa János remekelt és a dobogó harmadik fokára állhatott. 

Az Euroliga szegedi fordulóján serdülő és első éves ifi versenyzőink vettek részt. A fiúk között két bronzérmet sikerült gyűjtenünk Kurdi Benedek és Vargha Zsolt jóvoltából. A lányok közül Hajdu Ilang és Kovács Boglárka ezüstérmes, Bodor Sára bronzérmes lett. Derekasan küzdöttek, de helyezetlenül zártak: Balog Bálint, Bodor Sebestyén, Büki Viktória, Dávid Éva, Jüttner Ábel, Riedl Dóra.