Tavaly ősszel indítottuk az országban egyedülálló Mindenkinek Aranyérmet Programunkat, mely nagy népszerűségnek örvendett saját és a környékbeli klubok sportolói körében.

Mikulás Kupa

A sorozat három fordulóból állt. Mindhárom alkalommal a diósdi Eötvös József Általános Iskola tornacsarnoka adott otthont az eseménynek. Október 26-án került sor az első alkalomra. A második fordulót összekötöttük a hagyományos Mikulás Kupánkkal, majd január 25-én zártuk a sorozatot. A program célja, hogy megszerettessük a gyerekekkel a versenyszerű sportot és felkészítsük őket a későbbi versenyzésre. Minden egyes fordulón aranyéremmel és kisebb ajándékokkal jutalmaztuk a résztvevőket, vagyis a fő teljesítményt a részvételt díjaztuk. Eredményekben csak papíron tettünk különbséget, amelyet a három forduló után összesítettünk és a gyerekek arany, ezüst és bronzfokozatot érhettek el. Mindenki, aki részt vett a programban oklevelet fog erről kapni, melyet az edzők révén juttatunk el a sportolókhoz. A programban a Benta SE, Érdi Judo Club, Pátyi SE, Százhalombattai VSE, Budaörsi SC, Törökbálinti TC, Viadukt SE, Judo-Karate Akadémia, Tori Judo SE és a Diósdi DSE vett részt. A részletes eredmények itt olvashatók. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Gratulálunk minden résztvevőnek!